понеділок, 12 серпня 2013 р.

Липнева спека

Молоді, красиві, позитивні та енергійні дівчата подарували мені декілька фотографій "вживу", за що їм велике спасибі!






























субота, 27 липня 2013 р.

Жгут "Бронза у блакиті"

Довгенько я його робила... Місяця мабуть два, а то й більше ))
Мій улюблений блакитний із бронзою.. .трішки розбавила ці кольори блискучим червоним та золотистим.
І здавалося б - скільки там червого та золотистого? Але такий навіть така мала кількість надає вишуканості жгутику



субота, 20 липня 2013 р.

Слейв-браслет

Вийшла дууууже ніжна та витончена річ.
Насичений та глибокий синій у поєднанні із кольором кришталю..... непрограшний тандем.

Браслет блискучий та грайливий, оскільки використовувала кришатлеві ріволі swarovski, чеські скляні намистини ну і звісно японський бісер TOXO та чеський бісер.

Браслет досить невеличкий та акуратненький вийшов. 
Мені самій сподобався ще й скромний варіант перстня - маленький, ніжний та яскравий. 



Нові маки (жгутик до вишитої сорочки бісером)


Спробувала нову схемку.. 
Жгутик робила для подружки, якраз під вишиту бісером сорочку.
Вмисне він не є довгим... цікаво як буде разом дивитись )))



Про хом'ячкову радість )))

Зовсім неочікувано привалило у мою рукодільнику скриню ось таке холодне щастя )))
Я навіть і подумати не могла... .що стільки краси можна за красиві зелені очиська отримати )))
Порадувала мене подружка, котра живе далеко-далеко.....але наразі приїхала на літо в Україну )))

Ви уявляєте які зараз ідеї стрибають у голові?
Але я вдихнула і видихнула.......подивилась на свій списочок на серпень-вересень.... і вздихнула..
часу б мені....



Хомячисько під столом.....у нього істерично-радісний сміх ))

четвер, 18 липня 2013 р.

Кулон з серпентинітом світлим

Вживу кулончик більш насиченіший і  зеленіший.
Хоча фактично він не є малюсеньким, проте як візуально так і на тілі він досить легенький та повітряний.

 Таке поєднання кольорів нагадує гру сонця у листях трави чи то листочків.

Розмір:

Довжина основи 46-51,5 см 

Кулон 5*7 см





четвер, 11 липня 2013 р.

Геометрія

Такий жгут потрібно бачити лише вживу. Обрала бісер з різними ефектами. 
І саме з цієї причина увесь шик та гра золотистих відблисків майже не вловлюється через фотографію.

Жгут вийшов мега-універсальним. Поєднала кольора, котрі дозволять його одягати практично до будь-якого одягу - від літніх платть до діловий блузок/костюмів.

Ну і те, що він весь такий вінтажно-блискучий...то жгутик можна назвати із присмаком вінтажного шику.

                                        Золотистий та рижий колір також обирала блискучі )) Щоб усе зелений не "закривав" жовті кольора.
                                Ось тут приблизно видно зелений з золотистою серединкою


неділя, 7 липня 2013 р.

Набір "Summer tenderness roses"


Літо це пора не лише спеки, відпусток та пікніків, а й легкості....
Захотілось літню легкість перетворити на такий набір.


Матеріали :

рожевий кварц
натуральні перлини
кришталеві намистинки
намистинки Swarovski
японський бісер TOHO 
японський бісер Miyuki Delica
чеська фурнітура

Розмір:

Кулон 4,5 * 7,0 см
довжина 44 - 51 см (довжина регулюється)

Браслет 5,5 * 16,0 см




Мабуть цікаво чому така назва? 
У мене такий колір рожевого асоціюється із чайною трояндою... звідси і "Літня ніжність троянди" ("Summer tenderness roses")
                                           







четвер, 20 червня 2013 р.

Маковий набір

Я чомусь була переконана, що півстовпчик для 12-ки саме те.
Хоча, все залежить від руки. От ніби ж однаково в'яжу, одентичний матеріал, але жгутики часом твердіші, а часом м'якіші бувають.

Вирішила я спробувати стовпчиковий метод. І визначал - я була неправа.
Жгути мало того, що дуже еластичний, він ще й неймовірно легкий.

Тому для півстовпчиків планка опустилась до 11-ти бісерин

Ну і вчусь оплітати намистини. Мене вразила Ксюша Бортняк прикрасами саме з оплетених намистин.. хоча це не зовсім мій стиль, але ручки тягнуться.
І я не здаюсь, колись наберусь хоробрості (читай часу) і організую щось солоденько-смачненько ))
 А ви помітили що у мене зараз практично немає квітів?
Еге ж, я щось з головою поринулась... трішки перенесичення було ) я відпочивала. тобто й далі відпочиваю )
Але для такого колечка знайшлось натхнення... і якесь воно мені таке як квіточка... ще б аромат був - було б взагалі неймовірно ))
Вибачайте за якість, бісер то вогняний )) він полюбляє вживу показуватись )





понеділок, 17 червня 2013 р.

"Літній"

Нагадує рекламу "дууууууже шоковите"
маю я чудову безрукавочку ажурну... ось такого ж кольору (колір вживу набагато яскравіше)
Я довго не могла підібрати з чим носити.. поки не зробила жгутик.
Тепер комплект готовий і дивиться дуже стильно.




Блокнот ручної роботи

Ось таку красиву вставочку я зробила ще до виставки.
Моя робота це лише розшиття вставки, а безпосередньо блокнотик робила Христинка  Малиновська.

Тобто даний блокнот є 100-во ручною роботою. І не просто ручної, а якісної (а в цьому питання я Христі довіряю, вона справді дууууже вимоглива до того, що робить)

Формат А5.





пʼятниця, 7 червня 2013 р.

Трояндовий пітон



Власне кажучи, я в захваті від цієї схемки. Тому різні кольорові поєднання не дивні ))
Спочатку був Червоний змій. Тепер Трояндовий пітон
     Дуже ніжний та світлий жгутик вийшов


Літній, ніжний та повітряний.








понеділок, 3 червня 2013 р.