середа, 16 травня 2012 р.
понеділок, 14 травня 2012 р.
Казка фіолетового етно
Надто захопив мене цей набір.
Незрозуміло чому маю тяготіння до фіолетового кольору, хоча не можу сказати що він є моїм улюбленим.
От, власне, і результат такого тяготіння.
Найбільше сподобалось оздоблення браслетику, пошук бусин і т.д.
Що не кажи, творча мить. і така солодка та приємна.
Процесом та результатом мегазадоволена.
Краса маків
Після цієї роботи я цілком і повністю закохалась в українську тематику.
У голові безліч ідей, гри кольорів і так само багацько бажання.
Тому по трішки все творю.
Дуже рада, що моїм друзям сподобався такий жгутик.
Тому попереду вас чекають маки у чорному та кремовому виконанні.
Також використала ланцюжжок для регулювання довжини. Щоб можна було носити під будь-який народний одяг.
В'язані цікавинки
Досить таки випадково вийшла така краса.
Із базової техніки вирішила завершити таку річ. І що саме цікаве - відкрила для себе ж новий стиль.
Наразі я трішки від нього відпочиваю (жгутоманія наразі), але лише для того, щоб з новими силами придумати щось цікавеньке.
Ось це перша робота у такому стилі.
Колір на кінчиках квіточки сріблястий (фото приглушує справжній колір).
Бісер тертий, а тому дуууже приємний на дотик (особливо якщо спробувати прокрутити трішки).
Внутрішнє коло можна крутити вверх-вниз (отака задумка))
Пурпурова ніжність
Друга моя повноцінна робота (дівочі спроби до уваги не беремо).
Виконала у 2010 році.
Хочу показати як можна використовувати схему американського жгута.
Багато хто використовує у плані декору, а мені захотілось виконату схему у форматі довжини.
Приблизно довжина 180 см.
Можна одягати під будь-який одяг - блузку, літній сарафанчик, зимовий гольфик (відповідно змінювати кількість рядів - 2, 3 або 4)
пʼятниця, 11 травня 2012 р.
Об'ємні мотиви
Ось, вийшло таке собі сріблясто-коричневе чудо.
Насправді сам кулончик блискучий (сріблястий), а під чорний чи коричневий колір дивиться неймовірно!
Довжина його трішки довша, аніж на фото. Чудово пасує до гольфа або плаття.
А дана проста краса багатьом запала в душу. Просто неймовірно виглядає з коричневим одягом. Особливо якщо є виріз )
Жгутоманія
Є така річ. І з цим ніяк не поборешся.
Це мої перші жгутики, котрі були виконані ще у 2010 році.... майже півтостоліття тому )) шютка
Так от, в чому їх зміст. І чому вони мені дорогі.
Самий величезний плюс - це універсальність.
Показала я синенький жгутик одній майстрині (я лише вчилася, а тому усіма своїми роботами ділилась задля характеристики і порад). Так от, простота рулить. І це доведено. І не лише мною )
Колір - темносиній, а тому пасує і до чорного, і до синього )
А це спроба поєднання кольорів у техніці нбеделе. Здається просто - то там, то сям чередувати колір.
А ні! Іде зміщення рядів, а тому потрібно вирахувати послідовність і не збитись у ході роботи.
Обожнюю ці зміючку, класичну сіру зміючку )
Червоно-білий жгутик це приблизно те саме чередування, лиш інша послідовність.
Можна одягати і до вишиванки.
Кремова ніжність.
Це мої перші жгутики, котрі були виконані ще у 2010 році.... майже півтостоліття тому )) шютка
Так от, в чому їх зміст. І чому вони мені дорогі.
Самий величезний плюс - це універсальність.
Показала я синенький жгутик одній майстрині (я лише вчилася, а тому усіма своїми роботами ділилась задля характеристики і порад). Так от, простота рулить. І це доведено. І не лише мною )
Колір - темносиній, а тому пасує і до чорного, і до синього )
А це спроба поєднання кольорів у техніці нбеделе. Здається просто - то там, то сям чередувати колір.
А ні! Іде зміщення рядів, а тому потрібно вирахувати послідовність і не збитись у ході роботи.
Обожнюю ці зміючку, класичну сіру зміючку )
Червоно-білий жгутик це приблизно те саме чередування, лиш інша послідовність.
Можна одягати і до вишиванки.
Обожнюю червоний жгутик. Він тоненький та тендітний...
Кремова ніжність.
четвер, 10 травня 2012 р.
Перлинна ніжність
Мабуть найбільше у прикрасах я полюбляю простоту та елегантність.
Тому намагаюсь свої роботи не перевантажувати прикрасами, візерунками.
Хоча, кожному своє. Просто, я настільки обожнюю бісер, що намагаюсь носити щодня )))
Тому і доводиться таке бажання забезпечувати відповідними роботами.
Отож, даний набір зовсім випадково втілився. І так само швидко та випадково був проданий ))
Тому намагаюсь свої роботи не перевантажувати прикрасами, візерунками.
Хоча, кожному своє. Просто, я настільки обожнюю бісер, що намагаюсь носити щодня )))
Тому і доводиться таке бажання забезпечувати відповідними роботами.
Отож, даний набір зовсім випадково втілився. І так само швидко та випадково був проданий ))
Підписатися на:
Дописи (Atom)
b.jpg)
.jpg)
b.jpg)
b.jpg)
b.jpg)
b.jpg)









.jpg)
.jpg)














