пʼятниця, 3 травня 2013 р.

Ларіат "Металік" перероблений

  Першопочатковий варіант був такий 
Я вирішила трішки полегшити ларіатик. у прямому та переносному значенні.

Довжина - 141 см.
Діаметр - 0,6 см.
Колір - гематитовий (металік)
Декор - гематит та скляні бусини




Маки



неділя, 28 квітня 2013 р.

Літній

Захотілось мені поєднати масивність браслету із літньою легкістю.
Тому якраз доречними є атласні стрічечки.

Такий кулон саме для літніх платть, сарафанів.........чогось легкого, для прогулянки.



 Камінчик - перламутр

четвер, 25 квітня 2013 р.

Перлинки

Неймовірно ніжний та витончений набір.
Взагалі, сама ідейка мені дуже сподобалась.
Тепер би хотіла спробувала чорно-червоний варіант. Але це колись там при нагоді

А поки що розповім про цю кольєшечку.

Має три рівні регулювання довжини. Це самий короткий. 

 Це середній
Є ще третій рівень, але як на мене, то при ньому уже не зберігається така красива почерговість перлин.

  Маленьке та ніжненьке колечко . Раптом має 2 см.. а то й менше )
 Сережечки





субота, 20 квітня 2013 р.

Квітка до вишиванки

Резинка для волосся.
Робила квіточку для маленької дівчинки... одягнула на сво
 волосся - красиво. і дуже природньо.

Розмір квітки 5,5 * 5,7 см.



пʼятниця, 19 квітня 2013 р.

Заколка-автомат

Розмір заколки-автомат - 11*5 см.

Матеріал
камінці - тигрове око
 японський бісер TOHO  
японський бісер Miyuki Delica


 Так виглядає внутрішня сторона:
 А це на волоссі.
У мене волосся густе досить, і заколка "спрявляється"  з ним. 


середа, 17 квітня 2013 р.

Етно-настрій

Яскравий і в той же час виважений жгутик.
Присіла я на товстунці (жгутики)
Наразі вяжу таким способом, що жгутик є дуже приємним та нетвердим 

Отож, довжина жгутика 47см
Діаметр 1,6 см

Матеріал - японський бісер Тохо, чеський бісер, чеська фурнітура, нат. намистини агату.




вівторок, 16 квітня 2013 р.

Брелок "Тигровий"

Даний аксесуар також належить до обмінничку.
Зміст його наступний - потрібно, щоб завжди у сумці була річ, котра би надавала сили та захисту.

Тигрове око (камінчик) є камнем захисту. І до того ж, це дуже красивий камінчик... неймовірно переливається.

Отож моя практичність спрацювала на ура, і тому я обрала ось такий красивий, оригінальний та потрібний аксесуар.
Брелочек тепер авжди буде у сумці власниці і допомагатиме їй.


Розмір 3 * 4 см
Матеріал: тигрове око (нат. каміння), японський бісер Miyuki Delica, TOHO.



Обмінник "Оберіг"

Не буду писати, що моя перша. Оскільки от у дану техніку я вряд чи буду "літи", хоча дуже люблю іграшки.
Ляльками або займатись, або взагалі ні. А  ж з бісером "дружу". 

Червоний колір як символ сили, вогню... і до того ж, червоний колір свого роду є захисним. 
На косах калина...
 Маки, волошки та віночок
Кожен колір у віночку має під собою зміст.

понеділок, 15 квітня 2013 р.

Білесенький

Підготувала я ось такий жгутик до вишиванки. 

Але потім потрібно було доробити кулончик. 
А ось і сам кулончик

Розмір 3,5 * 4,5 см
Матеріал: перламутр, японський бісер Miyuki Delica, чеський бісер preciosa.


пʼятниця, 12 квітня 2013 р.

Лола та Аніта

Великі іграшки для великої дівчинки. Для мене.

Є одна дівчина, котра створює таку красу.
Краса немаленька.

Отож, знайомтесь, це Аніта.
Лялічка досить таки немаленька... 40 см... давно я не отримувала таких емоцій.. 
згадалось дитинство, коли ти відкриваєш щойно подаровану ляльку
 Дружня компанія
 А це Лолочка, котру я отримала у обмінничку "Давайте знайомитись" (з мого улюбленого рукодільного форуму Куфер.
Лолочка має 26-27 см росту

Велике спасибі Тані за повернення у минуле... такі витвори радують око щодня )))

четвер, 11 квітня 2013 р.

"Віолет"

 Моє першеньке
Не знаю чому це мене одразу потягнуло на таку серйозну роботу...
З такою технікою я "знайома". так-так. саме у лапках. оск. зробила два кулончика, де я більше спробувала не саму техніку вишивки, а сам процес.
Тому ось мій скромненький першачок вечірнього варіанту.


Матеріал - бісер японський Miyuki Delica ,  тохо та чеський бісер   preciosa.
каміння - натуральний чорний агат та аметист.


 Якщо порівнювати з першим фото, то помітно що кольє красиво лягає у будь-якому розміщенні.
 В вирішила робити не замочок, а завязочки... щоб власниця мала змогу регулювати довжину.
Адже річ красива і її варто одягати не до одного плаття.

середа, 10 квітня 2013 р.

Шамбала (агат)

Думаю не варто тут щось описувати. Фото повністю відображає колір агату.
Браслет в три ряди.
Матеріал - натуральний агат.



Для принцеси

Для молоденької дівчинки підготувала такий браслетик
Матеріал: кришталеві намистинки.

неділя, 7 квітня 2013 р.

Сріблястик


Буває, що маєш матеріал, але без ідеї.
Так і я.. дуже сподобався сріблястий гальвінізований бісер.

Довжина - 48 см (разом із замочком)
Бісер - чеський та японський, чеська фурнітура, натуральні намистини (чорний агат).
Діаметр 1,5 см.
Дуже стильний та ефектний жгутик



Перша косметичка

Почалось все з того, що я у подруги побачила косметичку, котру вона сама зробила.
І я захотіла таку ж. А потім вирішила трішки прикрасиити бісером.
А ще пізніше вирішила спробувати вишивку.
Спробувала - дуже обережно і мінімалістсько.
Обережно через першу таку роботу, а мінімалістсько через те, що косметичку буду використовувати, тому вона має бути і красивою і практичною.

Матеріал: шкірзамінник, ріволі сваровські, бісер
Я готувала лише декоровану вставку

Розмір 22*6,5*5см.

З шиттям у мене не склалось.
Спасибі подрузі, що втілила мою ідею у таку красу:


 Все серйозно:

вівторок, 2 квітня 2013 р.

Кулон "Ягідка у сріблі"

Перша задумка була взагалі інакшою.
Але у ході я трішки передумала із вечірньою помбезністю... і вирішила зробити невеличку щоденну прикрасу.
Основу захотіла мінімальну. 
І такий кулончик є практично невагомим. Оскільки він дуже легенький та акуратний.

Матеріал - японський бісер (червоний із сріблястою серединкою та сріблястий гальвінізований)
Основа кулона - ріволі Сваровськи.
Діаметр кулона - 4 см.





Перлинний жгутик

Ніжний та світлий колір жгутика.
Колір - кремово-перлинний.
Класична прикраса, котра пасує не лише під офійційний одяг, а й є доповнення до вечірнього вбрання. 


Даний жгутик є "товаришем" ось цього набору

неділя, 31 березня 2013 р.

Оберіг від дружнього серця

на моєму улюбленому рукодільному форумі проходить Обмінник "Оберіг від дружнього серця"

основа його ідея, створення оберегу відштовхуючись від певної ідеї, чи то бажання отримувача (мати міцне здоровя, щоб склалось особисте життя, захист від поганого і т.д.)

Отож, покажу вам неймовірну красу, що приїхала мені з Києва.
і я також частково розповім що до чого.

Будиночок - це уособлення помешкання, у якому багато всілякого позитивного, доброго, що несе у собі той зміст, який у нього заклала автор. від якого я млію )))
 у основі - коричнева земля, з насінинами- символ рідної землі, родючості

янгол.
 Янгол (вона у нас дівчинка, подружка значить))) є символом безтурботності (адже граючий янгол є ознакою того, що він вільний.....що немає турбот... що у мене все люкс)

На голові у янгола віночок з барвінку та ромашки - символів вірності, кохання та ніжності, і звичайно квітки мрій - маку.


хто тут хто думаю ви уже здогадались
це котики... символ незалежності, стосунків по коханню та й власне плодючості.


 а ось це чарівний годинник.. я тепер маю ще декілька додаткових годин на добу... для себе ))
на годинничку також є дереві та дев'ясил - квіти міцного здоровя

 у гніздечку яєчка... не зовсім прості. .по-перше вони у вигляді сердець (навіть на фото добре це видно), а подруге -це справжнісінькі перлинки
 ви зрозуміли до чого все це? так, що у нашій родині були дітиська..
Також тут видно великі квіти, сивол основи жіночого щастя.. котре буде міцніти та кріпнути.
іля них є безсмертник - сиволм нездоланного здоровя.
На землі розміщені зелені та рясні сходи, як символ неперервності життя.
З землі також росте дерево життя, як символ того, що у світі усе поєднано - минуле, майбутнє та теперішнє.
На дереві барвіночок - символ життя та безсмертя людської душі, оберіг міцного та вірного шлюбу