понеділок, 15 квітня 2013 р.
пʼятниця, 12 квітня 2013 р.
Лола та Аніта
Великі іграшки для великої дівчинки. Для мене.
Є одна дівчина, котра створює таку красу.
Краса немаленька.
Отож, знайомтесь, це Аніта.
Лялічка досить таки немаленька... 40 см... давно я не отримувала таких емоцій..
згадалось дитинство, коли ти відкриваєш щойно подаровану ляльку
Дружня компанія
А це Лолочка, котру я отримала у обмінничку "Давайте знайомитись" (з мого улюбленого рукодільного форуму Куфер.
Лолочка має 26-27 см росту
Велике спасибі Тані за повернення у минуле... такі витвори радують око щодня )))
четвер, 11 квітня 2013 р.
"Віолет"
Моє першеньке
Не знаю чому це мене одразу потягнуло на таку серйозну роботу...
З такою технікою я "знайома". так-так. саме у лапках. оск. зробила два кулончика, де я більше спробувала не саму техніку вишивки, а сам процес.
Тому ось мій скромненький першачок вечірнього варіанту.
Матеріал - бісер японський
Miyuki Delica
, тохо та чеський бісер
preciosa.
каміння - натуральний чорний агат та аметист.
Якщо порівнювати з першим фото, то помітно що кольє красиво лягає у будь-якому розміщенні.
В вирішила робити не замочок, а завязочки... щоб власниця мала змогу регулювати довжину.
Адже річ красива і її варто одягати не до одного плаття.
середа, 10 квітня 2013 р.
неділя, 7 квітня 2013 р.
Перша косметичка
Почалось все з того, що я у подруги побачила косметичку, котру вона сама зробила.
І я захотіла таку ж. А потім вирішила трішки прикрасиити бісером.
А ще пізніше вирішила спробувати вишивку.
Спробувала - дуже обережно і мінімалістсько.
Обережно через першу таку роботу, а мінімалістсько через те, що косметичку буду використовувати, тому вона має бути і красивою і практичною.
Матеріал: шкірзамінник, ріволі сваровські, бісер
Я готувала лише декоровану вставку
Розмір 22*6,5*5см.
З шиттям у мене не склалось.
Спасибі подрузі, що втілила мою ідею у таку красу:
І я захотіла таку ж. А потім вирішила трішки прикрасиити бісером.
А ще пізніше вирішила спробувати вишивку.
Спробувала - дуже обережно і мінімалістсько.
Обережно через першу таку роботу, а мінімалістсько через те, що косметичку буду використовувати, тому вона має бути і красивою і практичною.
Матеріал: шкірзамінник, ріволі сваровські, бісер
Я готувала лише декоровану вставку
Розмір 22*6,5*5см.
З шиттям у мене не склалось.
Спасибі подрузі, що втілила мою ідею у таку красу:
Все серйозно:
вівторок, 2 квітня 2013 р.
Кулон "Ягідка у сріблі"
Перша задумка була взагалі інакшою.
Але у ході я трішки передумала із вечірньою помбезністю... і вирішила зробити невеличку щоденну прикрасу.
Основу захотіла мінімальну.
І такий кулончик є практично невагомим. Оскільки він дуже легенький та акуратний.
Матеріал - японський бісер (червоний із сріблястою серединкою та сріблястий гальвінізований)
Основа кулона - ріволі Сваровськи.
Діаметр кулона - 4 см.
Перлинний жгутик
Ніжний та світлий колір жгутика.
Колір - кремово-перлинний.
Класична прикраса, котра пасує не лише під офійційний одяг, а й є доповнення до вечірнього вбрання.
Даний жгутик є "товаришем" ось цього набору
неділя, 31 березня 2013 р.
Оберіг від дружнього серця
на моєму улюбленому рукодільному форумі проходить Обмінник "Оберіг від дружнього серця"
основа його ідея, створення оберегу відштовхуючись від певної ідеї, чи то бажання отримувача (мати міцне здоровя, щоб склалось особисте життя, захист від поганого і т.д.)
Отож, покажу вам неймовірну красу, що приїхала мені з Києва.
і я також частково розповім що до чого.
Будиночок - це уособлення помешкання, у якому багато всілякого позитивного, доброго, що несе у собі той зміст, який у нього заклала автор. від якого я млію )))
у основі - коричнева земля, з насінинами- символ рідної землі, родючості
На голові у янгола віночок з барвінку та ромашки - символів вірності, кохання та ніжності, і звичайно квітки мрій - маку.
а ось це чарівний годинник.. я тепер маю ще декілька додаткових годин на добу... для себе ))
на годинничку також є дереві та дев'ясил - квіти міцного здоровя
основа його ідея, створення оберегу відштовхуючись від певної ідеї, чи то бажання отримувача (мати міцне здоровя, щоб склалось особисте життя, захист від поганого і т.д.)
Отож, покажу вам неймовірну красу, що приїхала мені з Києва.
і я також частково розповім що до чого.
Будиночок - це уособлення помешкання, у якому багато всілякого позитивного, доброго, що несе у собі той зміст, який у нього заклала автор. від якого я млію )))
у основі - коричнева земля, з насінинами- символ рідної землі, родючості
янгол.
Янгол (вона у нас дівчинка, подружка значить))) є символом безтурботності (адже граючий янгол є ознакою того, що він вільний.....що немає турбот... що у мене все люкс)На голові у янгола віночок з барвінку та ромашки - символів вірності, кохання та ніжності, і звичайно квітки мрій - маку.
хто тут хто думаю ви уже здогадались
це котики... символ незалежності, стосунків по коханню та й власне плодючості.а ось це чарівний годинник.. я тепер маю ще декілька додаткових годин на добу... для себе ))
на годинничку також є дереві та дев'ясил - квіти міцного здоровя
у гніздечку яєчка... не зовсім прості. .по-перше вони у вигляді сердець (навіть на фото добре це видно), а подруге -це справжнісінькі перлинки
ви зрозуміли до чого все це? так, що у нашій родині були дітиська..
Також тут видно великі квіти, сивол основи жіночого щастя.. котре буде міцніти та кріпнути.
іля них є безсмертник - сиволм нездоланного здоровя.
На землі розміщені зелені та рясні сходи, як символ неперервності життя.
З землі також росте дерево життя, як символ того, що у світі усе поєднано - минуле, майбутнє та теперішнє.
На дереві барвіночок - символ життя та безсмертя людської душі, оберіг міцного та вірного шлюбу
середа, 27 березня 2013 р.
неділя, 24 березня 2013 р.
неділя, 17 березня 2013 р.
Чорно-золотиста орхідея
помітили що мене тягне на вечірні варіанти?
не можу пояснити чому.... мабуть після оволодіння технікою, хочеться реалізовувати її у непростих роботах.
я починаючи робити настільки захопилась..
люблю щось незвичайне..думала, та, зроблю квітку. прикріплю. а завершити - то ж швидко.
цей набір я робила практично місяць часу. тижня три точно..
Саме завершення і оформлення жгута та квітки також не є простим.
Не в плані, що надзвичайно складно.
А у значенні, що досить непросто попасти в точку. під образ та бажання. а також дотриматись гармонії.
І що найважливіше, бути задоволеною результатом роботи на усі 100%.
сережки мабуть декого здивують.
це така задумка. одну бубочка-шарик. а друга - квітка.
у мене вийшла така собі строга геометричка квітка. від якої не тільки я балдію..
це така задумка. одну бубочка-шарик. а друга - квітка.
у мене вийшла така собі строга геометричка квітка. від якої не тільки я балдію..
субота, 9 березня 2013 р.
четвер, 7 березня 2013 р.
середа, 6 березня 2013 р.
пʼятниця, 1 березня 2013 р.
Чорно-білий початок
Власне із цієї чорно-білої скромняжечки почалась моя шалена любов до квітів )
Я дааавно хотіла спробувати щось з неприкрасового аксесуару.
От скажімо для зачісок.
Ідей - море. Ще би хто бонусом дав час )
Скоро спекотне літо, тому маю надію, що хочу одну-дві квітульки для себе я таки встигну зробити.
Фіолетовий жгутик
Дуже акуратна ти вишукана вийшла річ.
І саме цікаве, що свого роду хамелеончик
Правда хамелеончик виступає лише по фіолетових відтінках.
Бісер при різному освітленні грає то фіолетовим, то гранатовим кольором, то чорно-фолетовим ))
Таки собі цікавенький жгутик вийшов
Цей жгутик 2-3 рівневий, а також як браслетний варіант
Правда знову ж таки, відмовився фотографуватись.
Тому показую різні варіанти такого жгута:
Підписатися на:
Дописи (Atom)













































