понеділок, 15 квітня 2013 р.

Білесенький

Підготувала я ось такий жгутик до вишиванки. 

Але потім потрібно було доробити кулончик. 
А ось і сам кулончик

Розмір 3,5 * 4,5 см
Матеріал: перламутр, японський бісер Miyuki Delica, чеський бісер preciosa.


пʼятниця, 12 квітня 2013 р.

Лола та Аніта

Великі іграшки для великої дівчинки. Для мене.

Є одна дівчина, котра створює таку красу.
Краса немаленька.

Отож, знайомтесь, це Аніта.
Лялічка досить таки немаленька... 40 см... давно я не отримувала таких емоцій.. 
згадалось дитинство, коли ти відкриваєш щойно подаровану ляльку
 Дружня компанія
 А це Лолочка, котру я отримала у обмінничку "Давайте знайомитись" (з мого улюбленого рукодільного форуму Куфер.
Лолочка має 26-27 см росту

Велике спасибі Тані за повернення у минуле... такі витвори радують око щодня )))

четвер, 11 квітня 2013 р.

"Віолет"

 Моє першеньке
Не знаю чому це мене одразу потягнуло на таку серйозну роботу...
З такою технікою я "знайома". так-так. саме у лапках. оск. зробила два кулончика, де я більше спробувала не саму техніку вишивки, а сам процес.
Тому ось мій скромненький першачок вечірнього варіанту.


Матеріал - бісер японський Miyuki Delica ,  тохо та чеський бісер   preciosa.
каміння - натуральний чорний агат та аметист.


 Якщо порівнювати з першим фото, то помітно що кольє красиво лягає у будь-якому розміщенні.
 В вирішила робити не замочок, а завязочки... щоб власниця мала змогу регулювати довжину.
Адже річ красива і її варто одягати не до одного плаття.

середа, 10 квітня 2013 р.

Шамбала (агат)

Думаю не варто тут щось описувати. Фото повністю відображає колір агату.
Браслет в три ряди.
Матеріал - натуральний агат.



Для принцеси

Для молоденької дівчинки підготувала такий браслетик
Матеріал: кришталеві намистинки.

неділя, 7 квітня 2013 р.

Сріблястик


Буває, що маєш матеріал, але без ідеї.
Так і я.. дуже сподобався сріблястий гальвінізований бісер.

Довжина - 48 см (разом із замочком)
Бісер - чеський та японський, чеська фурнітура, натуральні намистини (чорний агат).
Діаметр 1,5 см.
Дуже стильний та ефектний жгутик



Перша косметичка

Почалось все з того, що я у подруги побачила косметичку, котру вона сама зробила.
І я захотіла таку ж. А потім вирішила трішки прикрасиити бісером.
А ще пізніше вирішила спробувати вишивку.
Спробувала - дуже обережно і мінімалістсько.
Обережно через першу таку роботу, а мінімалістсько через те, що косметичку буду використовувати, тому вона має бути і красивою і практичною.

Матеріал: шкірзамінник, ріволі сваровські, бісер
Я готувала лише декоровану вставку

Розмір 22*6,5*5см.

З шиттям у мене не склалось.
Спасибі подрузі, що втілила мою ідею у таку красу:


 Все серйозно:

вівторок, 2 квітня 2013 р.

Кулон "Ягідка у сріблі"

Перша задумка була взагалі інакшою.
Але у ході я трішки передумала із вечірньою помбезністю... і вирішила зробити невеличку щоденну прикрасу.
Основу захотіла мінімальну. 
І такий кулончик є практично невагомим. Оскільки він дуже легенький та акуратний.

Матеріал - японський бісер (червоний із сріблястою серединкою та сріблястий гальвінізований)
Основа кулона - ріволі Сваровськи.
Діаметр кулона - 4 см.





Перлинний жгутик

Ніжний та світлий колір жгутика.
Колір - кремово-перлинний.
Класична прикраса, котра пасує не лише під офійційний одяг, а й є доповнення до вечірнього вбрання. 


Даний жгутик є "товаришем" ось цього набору

неділя, 31 березня 2013 р.

Оберіг від дружнього серця

на моєму улюбленому рукодільному форумі проходить Обмінник "Оберіг від дружнього серця"

основа його ідея, створення оберегу відштовхуючись від певної ідеї, чи то бажання отримувача (мати міцне здоровя, щоб склалось особисте життя, захист від поганого і т.д.)

Отож, покажу вам неймовірну красу, що приїхала мені з Києва.
і я також частково розповім що до чого.

Будиночок - це уособлення помешкання, у якому багато всілякого позитивного, доброго, що несе у собі той зміст, який у нього заклала автор. від якого я млію )))
 у основі - коричнева земля, з насінинами- символ рідної землі, родючості

янгол.
 Янгол (вона у нас дівчинка, подружка значить))) є символом безтурботності (адже граючий янгол є ознакою того, що він вільний.....що немає турбот... що у мене все люкс)

На голові у янгола віночок з барвінку та ромашки - символів вірності, кохання та ніжності, і звичайно квітки мрій - маку.


хто тут хто думаю ви уже здогадались
це котики... символ незалежності, стосунків по коханню та й власне плодючості.


 а ось це чарівний годинник.. я тепер маю ще декілька додаткових годин на добу... для себе ))
на годинничку також є дереві та дев'ясил - квіти міцного здоровя

 у гніздечку яєчка... не зовсім прості. .по-перше вони у вигляді сердець (навіть на фото добре це видно), а подруге -це справжнісінькі перлинки
 ви зрозуміли до чого все це? так, що у нашій родині були дітиська..
Також тут видно великі квіти, сивол основи жіночого щастя.. котре буде міцніти та кріпнути.
іля них є безсмертник - сиволм нездоланного здоровя.
На землі розміщені зелені та рясні сходи, як символ неперервності життя.
З землі також росте дерево життя, як символ того, що у світі усе поєднано - минуле, майбутнє та теперішнє.
На дереві барвіночок - символ життя та безсмертя людської душі, оберіг міцного та вірного шлюбу



середа, 27 березня 2013 р.

Сонячний жгутик


Нарешті я це спробувала. а саме трішки інакшу техніку вязання жгутиків.
Тепер можу робити товстячків.
Даний жгутик на 15-ть бісерин. 
Такий тепло-шоколадовий "хлопчина" у мене вийшов.
Позитивний та сонячний для позитивної дівчини.



неділя, 24 березня 2013 р.

Весна у серці

Я це зробила.
Дуже солодка робота. Не скажу, що робилось дуже швидко та легко.
Але насолода від результату мене не полишає.


Бісер - персиковий з переливом.
Така весняна композиція вийшла:




неділя, 17 березня 2013 р.

Чорно-золотиста орхідея

помітили що мене тягне на вечірні варіанти?
не можу пояснити чому.... мабуть після оволодіння технікою, хочеться реалізовувати її у непростих роботах.


я починаючи робити настільки захопилась..
люблю щось незвичайне..

думала, та, зроблю квітку. прикріплю. а завершити - то ж швидко.
цей набір я робила практично місяць часу. тижня три точно..
Саме завершення і оформлення жгута та квітки також не є простим.
Не в плані, що надзвичайно складно.
А у значенні, що досить непросто попасти в точку. під образ та бажання. а також дотриматись гармонії.
І що найважливіше, бути задоволеною результатом роботи на усі 100%.



  сережки мабуть декого здивують.
це така задумка. одну бубочка-шарик. а друга - квітка.
у мене вийшла така собі строга геометричка квітка. від якої не тільки я балдію..


субота, 9 березня 2013 р.

"Піски" пегматиту

За певний час виникло бажання попрацювати із натуральним камінням.
Маю дуже красивий пегматит.
Поверхня ідеально рівна, колір світлий та чистий.

А до того ж, мала улюблений колір... і вийшла така краса



Розмір кулона 5*6 см.




четвер, 7 березня 2013 р.

Браслет-ремінець

Чорно-сріблястий ремінець-браслет.
У розгорнутому виді він дещо хвилястий. Проте технічно так і має бути.
Якщо одягнути браслет, то все лягає рівно та красиво
Ось на цьому зображенні видно, що все ідеально:

середа, 6 березня 2013 р.

Blue

Захотілось такого соковитого та насичено-весняного кольору.
Вийшла чудова блакитна брошечка.

Намистинки - котяче око.
Уявляю як на сонечку вони будуть переливатись.


На даному зображенні якнайбільш точне відображення кольору:




Шамбала (агат)

Намистини - агат.
Це не перша спроба, але перший мій браслетик.
І нехай намистинки не є ідеальними, проте дивиться гарно.

Взагалі, сподобався саме такий браслетик (техніка)
Але таки варто використовувати натуральне каміння.
Тому даний кремовий буде моїм улюбленцем )
Чекаю літа )



пʼятниця, 1 березня 2013 р.

Чорно-білий початок

Власне із цієї чорно-білої скромняжечки почалась моя шалена любов до квітів )
Я дааавно хотіла спробувати щось з неприкрасового аксесуару.
От скажімо для зачісок.
Ідей - море. Ще би хто бонусом дав час )

Скоро спекотне літо, тому маю надію, що хочу одну-дві квітульки для себе я таки встигну зробити. 




Першенький

Виявляєтсья це такий чудовий процес ))
Отакий трирівневий карсунчик вийшов.
Бусини - скляні


Фіолетовий жгутик

Дуже акуратна ти вишукана вийшла річ.
І саме цікаве, що свого роду хамелеончик
Правда хамелеончик виступає лише по фіолетових відтінках.

Бісер при різному освітленні грає то фіолетовим, то гранатовим кольором, то чорно-фолетовим ))
Таки собі цікавенький жгутик вийшов
Цей жгутик 2-3 рівневий, а також як браслетний варіант

 
Правда знову ж таки, відмовився фотографуватись.
Тому показую різні варіанти такого жгута: