неділя, 27 січня 2013 р.

Льодяний шепіт

Ось таким я побачила один чудовий сонячний зимовий ранок.
Так легко і просто мені давно не плелося.
Ідея прийшла одразу. Звісно у ході виникли коректування.
Дуже переживала, оск впервше використовую дану техніку; ну і плюс ризикнула зробити у одному кольорі (правда у трьох відтінках сірого).

Бісер скоріше не сірий, а металічний. 
І звісно моя вседисуща практичність і тут є )))  Пасуватиме такий набір як то темного, так і до світлого вбрання.
Зблизька ріволі:
Ну і сережечки - вони дууже акуратні та ніжні. Всередину дала дві висюлечки (звісно акуратні)
Результатом я дуже задовлена. 

вівторок, 22 січня 2013 р.

Павич

Як я не бавилась... не дається цей містер і все. не хоче фотографуватись.
А він такий красивий, грайливий.

Маєте мені повірити на слово - він шикарний
на фотографії деякі кольора заблискують, але насправді все виглядає
 досить гармонійно та у плавному переході (маю на увазі кольора)


субота, 19 січня 2013 р.

"Січневі" квіти

Люблю маки, люблю волошки.
І окремо, і разом.

Цікаво я їх робила. Ліньки було схему малювати. То працювала одразу із двома схемами. Співставила що, куди і скільки. І просто чередувала рапорти і схеми.
І як на диво, пішло гладко та швидко.

Жгутик поїде до чарівної дівчини, у котрої така шикарна вишиванка... що дух захоплює.



Маковий набір.
Спробувала зробити основу не з білого бісеру, а з матового (тертий).
Попри те, що матовий колір це неблискучий. Але у бісеру це спеціальний ефект (який не тільки не блискучий, а ніби тертий бісер)
На такому фоні червоні маки ще більш стають яскравішими.


субота, 22 грудня 2012 р.

Кулон Хала

У ході вязання іграшок та одягу захотілось відвести душу з бісером.
Ну люблю я його, а тим більше рівольки та японський бісер - просто казка!!!
Моя би воля - я  б зранку до ночі сиділа обплітала камінчики ))


 Скажу вам, достойно заміна золоту.
Здалеку дехто думав, що це не бісерна робота, а ювелірна.

Розмір кулончка - 3 см (невеличкий, правда ж?)

Хала означає сяйво.




Маки з відлунням золота

Закохалась я в один бісер яп. - білий із золотистою серединкою.
І то так, що  захотілось спробувати в українському стилі.

Набір дуже красивний та вишуканий.  То вже зацінить власниця ))
Золотистий блиск бісеру та мідна фурнітура надають вишуканості макам.
 З середками трішки бавилась. 
 Я з маками бачу маленькі та акуратні сережечки
Люблю коли все в гармонії.
Сподіваюсь я вгадала ))


 Правда ж чарівний подарунок?


Софійчині кицюники

Перша моя робота у техніці жакард
Дуже сподобалось. а тим більше з  таким позитивним мур-мяфним малюночком ))

 Я не любитель гудзиків і таких інших складнощів )) 
Тому така була заміна гудзково-змійковому завершенню:

понеділок, 17 грудня 2012 р.

Мандаринки та кульки

На створення таких іграшок надихнула мене Марточка, яка також робила помаранчеві кульки на ялинку.
Так що ідею я злямзила, дещо змінила і вуаля.

Ще невеличка ідейка - у наповнювач мандаринки капнути 1-2 краплі манадринового масла (або апельсинового)

Важливо правильно обрати нитку.
Я пробувала із шерстяних - не то.
Мандаринка хоче блиску та насиченості.

 А це невеличкий кольоровий імпровіз

четвер, 6 грудня 2012 р.

Майстер-клас новорічного ангелика

Скажу чесно - ідея не моя )) Я її підгледіла.
Дуже простий та легкий у виконанні ангелик.





 Вирізаємо коло (тканина має бути легка та повітряна)
 Пришиваємо  по краю стічку органзи.
 Я додала ще бісер. Але можна й без нього 
  Фортуємо кульку 
 Кульку вкладаємо у наше коло.. і обвязуємо нииткою
 За допомогою дроту формуємо німб.
 Я додала золотистий бісер. Але можна і ниткою злотистою обвязати дріт.
Фіксуємо кінці навколо "шиї" ангелика

Крила можна робити довільної форми.
Можна вирізати овал (більш продовгуватий) і привязати стрічечкою органзи
А можна трішки і пофантазувати
Так само крила можна прикрасити бісером.


 Додаю ниточку. Нам же ще потрібно на ялинку повішати іграшку ))

Сподіваюсь комусь стане в пригоді даний МК.
А у мене попереду мабуть не один ангелик

Маки та незабудки



субота, 24 листопада 2012 р.

Жгутик універсал

В чому ж універсальність такого собі звичайнісінького жгута?
1. Це жгутик з кулоном. Повсякденна річ  - і літнього варіанту і під зимовий гольфик.


2. Знімаємо кулон і у нас є жгутик до вишиванки. Білий жгутик пасуватиме до будь-якої вишиванки (звісно за умови, що тканина біла)

3. А що ж може бути по-третє? Фотографуючи я накрутила жгут на руку.
   І вийшов браслет (звісно одягати варто без кулона)

Фіолетовий веселковий

Використала яп. бісер райдужний.... 
Він має досить стриманий колір, проте дуже красиво переливається на сонці.


четвер, 22 листопада 2012 р.

Волошки



Ніжна квітка - свіжий подих

Останнім часом я "присіла" на бісер із золотистою серединкою.
У браслетику якраз використала рожевий з таким ефектом.
Досить таки м'яко та природньо дивиться цей колір у поєднанні із ніжним зеленим.
А моя улюблена "золотиста серединка" робить невеличке сонечко у кожній бісеринці.


понеділок, 19 листопада 2012 р.

Кулон "Аніса"

Моя майже перша робота у вишивці.
Перші кроки були у підготовці вставки до косметички...

А це уже повноцінна робота. Не робила її надто складною та масивною. Хотіла спробувати основні технічні моменти.


Ця красуня має назву "Аніса"... що означає привітна та дружелюбна..
Такий же і кулон... позитивний та привітний )))
Розмір кулона 5*9 см.


Окремо хочу розповісти за основу  (ланцюжок).
Чомусь в око мені впали замшеві шнури. Є декілька цікавих етнічний мотивів, але вирішила на перший раз не робити експеременти.
Тому підійшла до ланцюжка обережно... Обшила замшевий шнур і трішки задекорувала бісером.

субота, 17 листопада 2012 р.

Ніжність феї

Дуже яскравий, свіжий та світлий набір з сережок та браслету.
Виконувала його для красивої дівчини.
Вона ще про це не знає, але сподіваюсь, що дуже зрадіє такому подарунку ))
А я? А я отримала масу задоволенням від такої позитивної та яскравої роботи





Зимова жилеточка

Досить легко звязалась дана желеточка.
Моя улюблена схема (я колись собі почала  поній же вязати светрик...так і закинула)



середа, 14 листопада 2012 р.

МК по завершенню в'заного жгута (Фурнітура)

Підготувала майстер-клас по роботі з фурнітурою у жгутиках.

звісно розмістила його на Куфері. а ось ТУТ

Надто багато зображень та пояснень.
кому справді цікаво - не полінується перейти по лінку )))


пʼятниця, 9 листопада 2012 р.

"Помаранчеві обійми"

Сподіваюсь власниці все підійшло та сподобалось.
Готувала до вишиваночки помаранчевого кольору.

Вишиванка по узору  досить легка та повітряна.
Спочатку мала намір відобразити ідентичну схему  і на жгуті (скопіювати з вишивки)
Правда потім передумала.
Бо не хотіла злиття.
Прикраса окремо, вишиванка окрема - а разом - гармонія та взаємодоповнення.
Цікаво як вживу..

І власниця надихнула на таку схему...
Хотілось чогось  легкого, яскравого... сильного  та водночас  жіночного..
Поєднала яскравість кольорів та плавність ліній.


середа, 7 листопада 2012 р.

Незабудки

Так хотілось цієї осені відчути весну та літо.... колір моря та неба...трішки повернутись у тепло та свіжість...
Вийшов такий світлий та позитивний жгутик.

Насправді виконаний він під вишиванку з синіми квітами.
Але також жгутик чудово пасуватиме до лляного плаття (можна з білою кольоровою гаммою)







По даному жгутику готувала МК по завершенню  (робота з фурнітурою).
На днях опублікую на Куфері (звісно тут поділюсь посиланням)