пʼятниця, 28 серпня 2015 р.

Джгут "Небесний"

Привітики.
Сьогодні я до вас прийшла з небесно-зефірним світлим джгутиком.
Ідея і моя, і не моя.
Схемка - моя. А кольори обирали разом з замовницею.
Аня побачила саме блакитний з персиковим (без інших контрастів).
Вийшло ну дуже вже ніжно та повітряно)) 


вівторок, 25 серпня 2015 р.

Джгут "Фіолетовий монохром"

У завершення літечка покажу квіткову роботу.
Дуже популярна схемка квіткового монохрому, котру трішки переіначила у кольорі і вуаля!
Ідейка власниці джгутика - і вийшло наспарвді  бомбезно-пребомбезно )))) 
Я просто таки обожнюю отой пелюстковий чеський бісер.


четвер, 20 серпня 2015 р.

Джгут "Орнаментна класика"

Привітики ))
А я от якось думала про квіти, орнаменти, вишиванки.... і про буковинці....
захотілось чогось такого свого-свого.
Хочеться нового витку у напрямку саме українських прикрас.

Так, я вважаю модним носити українські джгутики щодень (я й так роблю частенько)
Бо вишиванку не усі мають змогу часто одягати, а от прикраси - будь ласка))

Так от, я не буду зазіхати на свої плани назвою "колекція", проте декілька новинок я все ж підготую.

Першенький - класичні форми з класичними кольорами: білий, червоний, синій, зелений, чорний.
Матеріал - японський бісер TOHO.

Для мене цей джгутик не просто емоційний вибух, а скоріше такий собі заряд енергії. 
Дуже ефектний та потужний джгутик. 

Деталі можна глянути у магазинчику 





понеділок, 17 серпня 2015 р.

Браслет "Кришталева лагуна"

А я зовсім забула, що у мене ще цей образ з вишитим браслетом "Кришталева лагуна" не опублікований у блозі.
А ще, фото одного вишитого кольє 
Виправляюсь.

Сам браслетик зараз мешкає у чарівної панянки, котра зачекала до нашої фотосесії (за що я дуже вдячна Іринці, бо дуже хотілось пофотографувати браслетик)


Фотограф - Владлена Ковалевська
Візаж - Анна Столяр
Віночок - Оксана Савченко
Прикраси - Інна Лозовська


 Мені, і не лише мені, дуже до вподоби це фото. Таке враження що сонячне проміння набирає більше матеріальної форми і спадає.. 

Дуже гарно скомпанувала Оксанка браслетик. Я не вдавалась в деталі, а просто показала браслетик.. І вийшла саме те, про що я думала.



пʼятниця, 14 серпня 2015 р.

Джгут "Бірюзова карусель"

Яскравий і цікавий бірюзовий джгутик.
Ніжний кремовий фон надає прикрасі приємний контраст.
А бірюзові кольора створють цікаву лазурну історію.

Планую підготувати схожий джгутик в осінніх тонах.
Хоча, от саме бірюзовий дивиться один із найкращих (бо я пробувала міксувати з різними)

Схема і підбір кольору - авторські.
Копіювання заборонено.



*************
а ще я вчора провела чудесний день у Львові.
Мала трішки робочі питання, то поєднала їх із зустріччю з товаришками)) 

Ранкова кава (у моєму випадку латте) із сирником по-львівськи це перфектний ранок))
А в центрі і справді дуже багато цікавих кав'ярень.
Ще є майстерня шоколаду - там солодощі СМАЧНЮЩІ! така собі невеличка шоколадна країна)))

Я завжди як їду у Львів, то переживаю аби не було дощу.
А тут така спека була, що я ЗА дощик була.. 
Але попри спеку було ДУЖЕ багато туристів. 
Якщо у вас буде нагода, то обов'язково завітайте у це чудесне місто. 
Бажано на 2-3 дні і осінню-весною, бо влітку спекотненько.. .а якщо ви полюбляєте цілісінький день і до ночі гуляти, то краще у прохолодну погоду.. 





середа, 12 серпня 2015 р.

White Temple (Wat Rong Khun), Thailand

Привітики
я хоч знаю, що зараз усі намагаються якомога більше часу проводу на природі, та все ж...
я трішки нахом'ячила різних цікавинок. раптом кому цікаво буде

зараз маю невеличкий списочок справ, допиваю кавусю і біжу у місто.
у вас теж спека? еге ж...і у нас.. 
, місто зараз має ту таку приємну серпневу спеку, котра найбільше тішить десь так  в 6 ранку )))
коли ти соненька ідеш робити чайок)) 

а тепер, красивості

************


Білий Храм - це нетрадиційний буддійський храм, що знаходиться в провінції Чіанграй, Таїланд. Серед туристів він більш відомий як “Білий Храм”. Власником цього білого храму, а також і його творцем є відомий тайський художник — Чалермчаю Косітпіпат (Халермхаї Коситпипат), якого часто називають «тайським Сальвадором Далі». Це єдиний у всьому Таїланді абсолютно білий храм, побудований із сотень тисяч дзеркальних шматочків скла. Халермхаї побудував споруду на честь великого Будди.

Білий храм поєднує в собі прекрасну суміш традиційного буддійського мистецтва з сучасним дизайнерськими рішеннями. Абсолютно білосніжні стіни і скульптури іскряться, відображаючи відтінки ранкової зорі і вечірнього заходу. Стіни прикрашені дрібними шматочками дзеркального скла, яке надає будові небесну легкість і чарівний вид. Навколо комплексу видніються заплутані скульптури демонів, черепів, муляжі відрізаних голів на деревах і інші химерні об’єкти.

Білий храм є національною гордістю й символом північного Таїланду, який приваблює величезну кількість цікавих туристів, що бажають насолодитися виглядом казкового палацу.









вівторок, 11 серпня 2015 р.

Джгут "Бірюзовий схід"

А було колись діло, був колись  браслетик.....
Я від травня я робила цього красеня..
Ну як робила, спершу збирала матеріал, потім набирала... і от лиш в серпні цей красень набув готового формату.

А ще, є у мене натхнення на експеременти з фото.
Цей красунчик - вередунчик, але дуже гарно виглядає на сторінках книги))) 

Довжина джгутика 47,5 см, діаметр 1,3 см




пʼятниця, 7 серпня 2015 р.

Джгутик "Таємниця лісу" + іменинне

Ух і насичений вчора був день.
А все чому ж? Тому що рівно тридцять рочків тому народилась авторка блогу (то біш я))
Дякую вам, дівчатонька, за привітання! Дуже приємно, що про мене не забули.
А скільки всього доброго набажали - на все життя вистачить))) 

А ще, я мала один чудесний сюрпризик від Юлечки.
Я була приємно здивована, бо.. отримала я чудову і стильну прикрасу (так-так!), котру дуже полюбила і ношу зараз з задоволенням.
У мене хто зна чому блог перевертає фото, але думаю ви суть вловите
А ще, якось я цього літа полюбила сумочку, котру зв'язала пару років тому
І мені захотілось підготувати собі ще щось маленьке мімішне і миле.
Але хотілось цікавого декорчика, а тут Юля приготувала дуже тендітну та милу вишивку.
Проте тут буде інтрига. Сподіваюсь, що я підготую цю красу.
А ще, я ж маю чудесні гудзики від Наталі і ніжно-рожево-пелюсткові ниточки... 
У мене звичка є така собі неахтішна. Я полюбляю робити речі не в сезон.
Лиш бамкне холод, я почну робити щось літнє - от побачите)))) 

а зараз прикраси:

*********
я знаю, що ви чекаєте яскравості, але сьогодні буде спокійний та дещо ніжний джгутик.

Гармонійний зелено-персиковий джгутик, який втілює в собі таємницю лісу. Але у цього лісу таємниця жіночна, свіжа і позитивна. 
Джгутик досить тонкий - близько 1,1 см. 
Схема і колірної підбір - авторські.








вівторок, 4 серпня 2015 р.

Один день в Парижі

Привіти! 
Ні, це я не про свою відпустку, а про прикраси

все, я вже навідпочивалася і готова знову з голову стрибнути у міську круговерть.
Та що там готова, я вже там)))

Біжу гляну які у вас новини, що гарного, новенького, смачненького і добренького)))

************


Якраз перед відпусткою мала змогу віддалено взяти участь у зйомці, котру проводила Мар'яна Гевак 

Дівчатка планувати романтичний образ пані у червоному.
Ну ви ж знаєте що це колір пристрасті та кохання.
Але ж дівчатка придумали романтику.

так що така романтична Олечка вийшла на фото.
Образ і справді легкий, романтичний та кокетливий.











четвер, 23 липня 2015 р.

Ларіат "Grey"

Привітики
У липні це останній допис - іду у відпустку на роботі )))) Це для мене велика розкіш, бо працюючи на себе такого поняття як повноцінна відпустка не існує. 
Трішки відпочину від офісної роботи, інтернету, техніки та всіляких логістично-бухгалтерських мульок)) 

але я на зв'язку буду - на фейсбуці буду активна  , на Ярмарці майстрів матиму змогу спілкуватись.
І звісно, по пошті також)
Ну раптом хто дююююже скучить за мною? )))

І, я обов'язково на початку серпня порадую вас новенькими роботами.
Я, як завжди, дуже багато на себе взяла.
Лише сьогодні зранку завершила один комплектик для фотосесії і за годинку біжу відправляти його.
І звісно, буде пару джгутиків, котрі у процесі


************
А зараз, зараз буде елегантність.


Чарівний і стриманий ларіат сіро-оливкового кольору. 

Такий бісер вперше зустрічаю - матовий сіро-оливковий (доречі, власниці дууууууже сподобалась прикраса)

Акцент на вишуканість зроблено вдало.
Ларіат прикрашений намистинами піриту. 
Таке колірне рішення дозволило підготувати не просто сірий ларіат, а стильну та вишукану прикрасу.



середа, 22 липня 2015 р.

Джгут "Лісовий печворк"

Гармонійний гірчично-блакитний джгутик нагадує ліс - з усіма відтінками листя і не тільки, з блакитним небом, з галявиною квітів. 

Дуже позитивна енергетика у джгутика - він просто таки ловить на собі погляд і тішить позитивом.
Усі кольора мов переплітають згустки енергії - різної кольорової, проте свіжої та надихаючої. 

Джгутик середньої товщини - близько 1,1 см (чеський бісер). 
Схема і кольоровий підбір - авторські. 



понеділок, 20 липня 2015 р.

Маки і волошки

Після чудових вихідних на природі і біля озера я таки мушу викласти ці літні та красивенні джгутики.
Саме цього літа дуже приємними і солодкими є спогади дитинства...особливо у бабусі
Особливо, коли ти недавно гостювала у бабусі))
Минулі вихідні провела на природі, так класно - надихалась і певно передихалась свіжим повітрям (шуткую).
І навіть купалась, раза три. Що дозволило згадати ті безтурботні дитячі канікули, котрі тривали протягом 90-та днів літа))))))

*********

Це два комплектики маково-волошкові - на білому і на матовому напівпрозорому фоні.
Один я в'язала для своєї кумасі на день народження, а другий вирішила за компанію (дуже вже схемка затягуюча)

Ну і заодно показати хотіла що таке різний фон.
автор схеми Лидия 





Іду у творчу компанію в улюблене Рукодільне кафе


пʼятниця, 17 липня 2015 р.

Джгут "Манана"

Манана - це час, коли сонечко гріє, коли пісок пестить, коли вітер і вода освіжає.  

Барвиста квітчаста гамма цього джгута.  Всі кольори по відношенню один до одного складають абсолютну гармонію. 
Синій, блакитний і помаранчевий прекрасно контрастують з ніжним кремовим фоном.  Джгутик досить тонкий - близько 1,1 см. 
Схема і колірної підбір - авторські.

п.с. я думала, що тонкими печворками буду страждати дооооовго, але вирішила підготувати декілька класних ідей і на цьому спинитись - я знову буду вся у вишивці
те натхнення річ непостійна.
воно у мене завжди є, але дуже часто змінює напрямки)) 



Іду у творчу компанію в улюблене Рукодільне кафе