Колись робила такого красеня, але зараз вирішила перефотографувати
А також, показати оформлення роботи
Джгутик це не просто прикраса - це подарунок собі або близьким.
Завжди красива упаковка та невеличке свято.
І я вже потрошки підкупляю коробочки гарні, а просто щоб були. Так що, окрім купування бісеру я тепер буду займатись і купуванням коробочок)))















