середа, 20 квітня 2016 р.

Браслетики

Ох уж ці інстраграми )))) 
з ними ліньки писати у бложику )
це при тому, що я заааавжди обожнювала писати і ділитись новинками тут

і в інсті додав фото, натиснув кнопочки і твоя новинка розлетілась по мережам))) 
ще б сюди залітала)


*******
Просто гарні стильні браслетики
Це невеличка деталь образу. Дуже потрібна))) 


пʼятниця, 8 квітня 2016 р.

"Вишиванка Green"

Свіжий та соковитий комплетик, який я забула викласти у бложику)) 
виправляюсь!
Авторська схема Лідії (Lbeads). Спасибі Лідії за те, що ділиться своєю працею.

матеріал - японський бісер
Дуже класні вийшли сережки-гвіздочки. манюники)) 




Сережки "Павич"

Привітики
а от знаєте? не можна нічого планувати ))) 
я стільки всього хотіла цієї весни підготувати ДО ВЕСНИ, але бачу, що й до літа я також мало новинок підготую.
Ба більше, обіцяла собі бодай щось зробити. так-так))) 

на початку травня планую відпустку на 2-3 тижні. тому в цей час і бложик мій відпочиватиме.
А до травня, до травня можливо щось встигну намайструвати
Але погодка така, що хочеться весь час бути на природі))) 

і по цій же причині не встигаю читати новини у блозі і інші приємні речі.
ритм просто шалений. але я з часом надолужу все)

***********
а сьогодні, сьогодні будуть такі сережечки

ну от зараз я дивлюсь на них і думаю про те, що нічого там складного немає
а спочатку було гееееть інакше )) 
проте, результат дуже порадував.

Сережки довгі і відносно масивні 4,5*12,5 см
але за рахунок мілкого японського бісеру вони дуже і дуже носибельні та зручні.



вівторок, 29 березня 2016 р.

Фурнітурка

Трішки  гарненької фурнітурки нахом'ячила я.
Цими обіймачами планую оформляти джгутики. 
Я щось думала, що от лиш отримаю все, так одразу ж почну в'язати по 2-3 джгутика в тиждень.
Якби ж то! Цей тиждень практично мало що буде вишиватись і вязатись, маю трішки особистих подій цікавих. Але ще одненьку роботу нову покажу на цьому тижні (можливо бачили її на ЯМі)

 Шкода, що ця ажурна фурнітура є лише у бронзі.
 Я не занла під які джгутики мені потрібні ці золотисті тюльпани, але вони точно не будуть надто довго лежати )) 



понеділок, 28 березня 2016 р.

Джгут "Попіл троянди"

Шикарний джгутик кольору попіл троянди
Мене ця кольорова гамма закохала себе під час роботи із Ларіатом "Попіл троянди"
Взагалі то, я цей джгутик звязала давненько, але не могла підібрати фурнітуру.
Але у магазинчику Анни Горбачової (Крюкоко) знайшла ось ці сріблясті тюльпанчики. 

Довжина 48 см, діаметр 1,4см
Матеріал : японський бісер TOHO, американська фурнітура, намистинки сваровськи.



пʼятниця, 25 березня 2016 р.

Кольє "Камелія" (фотосесія)

Ніжний весняний образ у поєднанні з кольє "Камелія" і вийшов просто таки чарівний результат.

Трішки весни у бложику покажу


Фотограф - Владлена Ковалевська
Макіяж - Анна Столяр
Прикраси - Інна Лозовська






середа, 23 березня 2016 р.

Кольє "Камелія"

Ніжне та тендітне кольє "Камелія" це казка. 
Казка квітів, історії кохання та загадковості.
Це світ, де аромат квітів і лабіринти листя занурюють вас в світ мрій і фантазій. Світ жіночності і загадковості. 

Кольє "Камелія" це не тільки цікава кольорова композиція, але і досить носибельна прикраса.  Квіточка і бутончики прикріплені таким способом, що в кольє вільно можна танцювати "Вальс квітів" і не тільки.

Роботу готувала на конкурс Искусство бисероплетения
Це мій перший конкурсний досід. Дуже приємні емоції - від переживань і сумнівів до розуміння того, що участь це завжди позитивний досвід та враження.
Дуже багато красивих робіт беруть участь у конкурсі, вони всі різнопланові як по техніці, так і по стилю/фактурі. Є що роздивлятись і чому вчитись







вівторок, 22 березня 2016 р.

Джгут "Червоне танго"

Виплеканий, викоханий орнаментний джгутик.
Цю ідейку відпрацьовувала довгенько, але! як у кожній роботі це було осмислення і сприйняття бажаного результату.
Ну, або, знати як краще буде дивитись те чи інше поєднання.
Все таки чорно-червоно-біла класика це гримуча суміш. А якщо поєднати матовий і блискучий бісер - це захоплююче.

Одразу кажу, джгутик складно фотографувався саме через свою матовість.
Тому, всі ефекти не розкриті на фото.

Для мене цей орнамент це як обійми вогняного бісеру на матовому фоні. Танець ромбів, ліній та білосніжних крапочок.
Дуже класно поєдналась шикарна фурнітура у цьому танці бісеру.
Просто таки шикарні обіймачі-тюльпани і тоглик Tierra Cast

********
На цьому тижні будуть майже щоденні новинки ))) Багато красивого ) Саме цієї весни :)




понеділок, 21 березня 2016 р.

Комплект "Olivе" (фотосесія)

Мали нагоду недавно пофотографувати  Комплект "Olivе"
Чуттєва вийшла фотосесія 

Фотограф - Владлена Ковалевська
Макіяж - Анна Столяр
Прикраси - Інна Лозовська


Завітаю з цими фото у творчу кафешку


понеділок, 14 березня 2016 р.

Весняна цукерочка 2016! Стартує на фейсбуці!

Привітики! Як і обіцяла, трішки побалую Вас весняною бісерною красою.
До 4 квітня у ФЕЙБУЦІ триває щорічний весняний розіграш 

4 квітня ми знатимемо хто буде власником весняного авторського джгутика «Персикова капелька»

Якщо будуть питання – питайте, не соромтесь!

І пару слів про джгутик «Персикова капелька».
В’язаний джгутик з японського бісеру ТОНО, довжина 48 см, діаметр 1,4 см.
За потреби можна підкоректувати довжину.
У цьому джгутику відображена та весна, котра ось-ось настане. Ми її дуже чекаємо – тендітну, ніжну та свіжу. І я її закликаємо за допомогу бісеру ))




пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Комплект "Olivе"

Дуже чуттєвий та особливий комплектик.
Він має невеличку історію, котра мені цінна.

Влітку ці камінчики мені передала панянка з Канади, котру я зовсім, на той час, не знала. Це так приємно і сюрпризово було.
Звісно, з Оксанкою ми все ж таки познайомились, навіть трішки вчились в'язати джгутики. І продовжимо цього літа, і не тільки джгутики, сподіваюсь.

Отож, я шалено закохала у світло-салатові камінчики - свіжі та світлі.
І чомусь мене зловила саме оливкова гамма.
З часом підкупила медові аммоніти і почалось!
Збирала рівольки та інші сваровськи, але по факту,  вирішила поєднати суто каміння.
І якраз в руки попав практично самий перший набір пейзажної яшки(нижня підвіска і верхні закінчення), котрий 2 чи 3 роки лежав.

І все! почалась багатомісячна робота. Саме цікаве, що я спочатку розформувала і облела каміння.
І нічого, що це симетрична кольєшка))) Але дуже гарно і легко вишивалось все.
Хоча, я певно більше так не ризикуватиму)) 

Ну і скромно скажу, що ця прикраса моя. Матиму такий пам'ятний скарбик. Яким буду красуватись не один раз.

Вже і красувалась у ньому на весіллі друзів. Якраз показувала в інстраграмі.
Доречі, я там часом додаю різні робочі моментики і фото.
знайти мене легко innalozovska




середа, 9 березня 2016 р.

Джгут "Ornamentico. Весна"

З весною вас! Нехай сонечко завжди буде поруч, нехай посмішка не злітає із вуст, а у серці щоб завжди було любов та кохання попри всіляку погоду.

А я до вас із весняною роботою.
А ще, я нарешті(!!!) сформувала ідею весняної цукерочки. І вже готується. Тому, з наступного тижня опублікую розіграш на фейсбуці (звісно, тут я напишу нагадайку))
Отож, джгутик:

Дууууууууже складно фотографувався цей зефірно-весняний джгутик.
Хотілось передати гру поєднань бісеру матового, з білою серединкою, напівпрозорого і звісно гальванізованного.
Цей джгутик це зустріч зими та весни.
Прохолодних лютневих вітрів та першого квіткового цвіту.

Для зв'язку innasandiy@gmail.com і на фейсбуці www.facebook.com/innalozovska





понеділок, 29 лютого 2016 р.

Джгут "Бірюзові ночі"

Дуже ефектна штучка, скажу я вам.
Суто цим джгутом я марила з жовтня, відколи намалювала схемку.
Дуже класне поєднання темного матового фону і бірюзово-сріблястого орнаменту.
Як завжди, японський бісер TOHO і авторський дизайн




середа, 24 лютого 2016 р.

Комплект "Elena"

Ці прикраси не просто будуть радувати власницю по великим святам та подіям, а й дозволять носити їх частіше.
Кольєшичку можна носити як на голе тіло, так і поверх плаття/кофтинок
А сережечки - я просто таки закохалась у цю форму. Вони невеличкі, але на вушках дуже класно виглядають.
Верх сережечок ажурний, що робить їх легкими, але й довшечкими.
Дуже приємний колір зеленої трави - спокійний та гармонійний.

В цьому комплектику акцент на те, що красивою потрібно бути якомога частіше.